EN | DE
Media Consult Media Consult Media Consult

Atık Yönetimi

 

 

 

 

Atık yönetiminde artık, var olan kaynakların sistematik ve verimli kullanımı ön plandadır. Dünya genelinde kısıtlı hammaddelerin artışından dolayı, bertaraf bedellerinin de artışı durumundan dolayı, bertaraf sorunsalı değil, sürdürülebilirlik ve atık oluşumunun ve artık maddelerin minimizasiyonu söz konusudur.

Bundan dolayı müşterimiz ile birlikte her bir üretim prosesinin malzeme akışını analiz ederek ve en uygun malzeme akış yönetimini geliştirerek oluşan atık ve artık miktarını minimize etmeye yardımcı oluruz.  

 

 

 

 

Gwm Consulting'in Bu Alandaki Hizmetleri:

 

 Malzeme akış yönetimi

 Bertaraf/geri kazanım/geri dönüşüm çözümleri

 Atıkların tespiti ve ticareti

 Ek yakıt ve ikincil yakıtların ticareti

 Hurda tespiti ve ticareti

 Atık danışmanlığı

 Proje yönetimi

 

 

Atık Ambalajlama:

 

Atık üretiminin en az düzeye indirecek şekilde gerekli tedbirleri alınmasına yardımcı olarak uluslararası kabul görmüş standartlara uygun ambalajlama ve etiketleme konusunda eğitimli ve deneyimli ekiplerimizce yapılmaktadır. Atıkların karayolunda taşınmasına ilişkin tebliğ gereğince ADR de tanımlanmış UN numaralı ambalajların kullanılarak ADR ye uygun etiketlenmesi yapılmaktadır.

 

Bu hizmetimiz her türlü endüstriyel atıkların toplanması ve nihai bertaraf tesislerinin istediği kriterlere uygun olarak ön işlemden geçirilerek nakliyeye hazır hale getirilme işini kapsamaktadır.

 

 

Boş Dolu Konteynır:

 

Atıklarınıza özel ve depolama alanınıza uygun konteyner / kutu / varil vs. sağlayarak dolduktan sonra boşu ile değiştirip düzen, zaman ve maliyet yönlerinden avantaj sağlamaktayız. Atıklarınıza ve atık miktarınıza uygun nakliye seçeneklerimiz de mevcuttur. 

 

Diğer

Atık ihracat

Çevre Projeleri Yatırım Danışmanlığı

Bağımsız Çevre Denetimleri